AnasayfaHakkımızda

Delfino Lojistik, Yurt Dışı Hızlı Kurye Taşımacılığı Lojistik faaliyetleri vermektedir.

Biz Kimiz ?

Delfino Lojistik, Yurt Dışı Hızlı Kurye Taşımacılığı Lojistik faaliyetleri vermektedir.
Delfino Lojistik olarak, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz tüm bölgelerde siz’lere en yüksek standartlarda kaliteli hizmet vermeyi amaç edindik. Dünyanın her yerine zamanında teslimat, takip ve bilgilendirme politikamızı, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olarak karşılamak, Sizler için, güvenilir, sadık ve devamlı olmak tek hedefimizdir.

Misyonumuz

Delfino markası olarak, hızlı ve ekonomik çözümleri siz değerli müşterine sunarak, sizi mutlu görmek firmamızın daimi felsefesidir. Gönderi ağırlığınız ne olursa olsun tüm müşterilerimize aynı hassasiyetle yaklaşan Delfino, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek yeniliklere hızla adapte olmak ve bu gelişmelerden kaynaklı tüm maliyet düşürücü etkileri siz değerli müşterilerimizle paylaşmak, vizyonumuzun temel fikrini oluşturmaktadır.

Contact us now to get quote

Delfino Lojistik

Dünyanın her yerine zamanında teslimat, takip ve bilgilendirme politikamızı, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olarak karşılamak, Sizler için, güvenilir, sadık ve devamlı olmak tek hedefimizdir.

İletişim

Zeytinlik Mah. Fahri Korutürk Çıkmazı, Üstün Pasajı No:9/20 Bakırköy, İstanbul

Tel: 0534 885 99 34

Hızlı İletişim: 0212 570 0660

Mail: info@delfinolojistik.com

Delfinolojistik 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Designed by sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, amerikada şirket kurmak